Spoštovane krajanke in krajani,
jutri v vasi pričakujemo povečan promet na trasi od starega mostu v Bodovlje (kot tudi od servisne poti pod viaduktom preko obvoznice do krožišča Zminec), skozi vas in preko polja do odcepa livar.
Pomagat pride preko 300 ljudi, večina z avtobusi (nekaj vozil pa bo zagotovo parkiranih tudi po polju), hkrati pa bodo omenjeno traso stalno uporabljala vozila ITA vojske, ki jih bo servisirala mehanizacija iz vasi; ekipa DARS-a in ekipa Elektro Gorenjske. Pomagalo bo tudi občinsko redarstvo.
Obeta se zares veliko prometa, zato vas lepo prosimo, da svoje poti na tej trasi med 9. in 15. uro res planirate v čim manjši meri, ter da uporabljate križišče Na Vasi. Lepo vas prosimo tudi, da na situacijo dodatno opozorite svoje otroke, vozila dvigujejo precej prahu, zato lahko kaj hitro pride do nevarnih situacij…ki si jih nihče ne želi.
Prosimo tudi, da ne hodite na oglede delovišč, saj imajo vsi, ki pomagajo, polne roke dela.
Lepo prosimo za razumevanje in se zanj že vnaprej zahvaljujemo.
Skip to content