Spoštovani,

Ljudska univerza Škofja Loka vabi na zanimivo in poučno ZOOM predavanje. Vabljeni k udeležbi.

“Pozdravljeni,

Ob zaključevanju projekta Aktivno proti invazivkam, ki poteka na Ljudski univerzi Škofja Loka do 31. marca 2022, smo pripravili predavanje:

Kreativna uporaba invazivnih tujerodnih rastlin

  • četrtek, 10 in 17. 2. 2022 ob 18. uri preko spletne platforme Zoom.

 Gostujoči predavatelj bo doc. Dr. Klemen Možina, UL NTF Ljubljana. Dr. Možina je sodeloval v projektu Applause Mestne občine Ljubljana v katerem so občane seznanjali kako invazivke prepoznajo, odstranijo in koristno uporabijo.

Dr. Klemen Možina bo predstavil možnosti predelave v koristne izdelke, kakor tudi poslovne priložnosti v povezavi z invazivkami.

Prijavljeni bodo povezavo za Zoom prejeli dan pred napovedanim dogodkom.

Prijave in informacije: prosimo, da se prijavite po e-pošti na naslov: jaka.subic@lu-skofjaloka.si ali po telefonu št.: 04 506 13 60, kjer dobite tudi vse dodatne informacije. Prosimo, da ob prijavi navedete ime in priimek, mail, telefonsko številko in termin na katerega se prijavljate.”

 

 

(Osrednji motiv komunikacijske kampanje projekta Applause – EU projekt Mestne občine Ljubljana)

 

Skip to content