Participativni proračun v obliki projekta “Naša Loka” bi moral zaživeti lani pomladi. Iz znanih razlogov ni prišlo do realizacije. V letošnjem letu pa se bo projekt zavrtel, vsi izglasovani predlogi pa bodo realizirani v letih 2021 in 2022.

Več o projektu in vse obrazce najdete na povezavi: https://predlagam.skofjaloka.si/

Delavnica bo za KS ZMINEC (skupaj s KS LOG) potekala 18. februarja 2021 preko aplikacije Zoom, med 18:30 in 20:00 uro.

Delavnica bo potekala v 2 delih: v prvem delu (45 min) bo predstavljen projekt in podanih več informacij glede procesa, drugi del (45 min) pa bo namenjen razvoju idej, ki jih bodo imele udeleženke in udeleženci ter pripravi konkretnih projektnih predlogov.

V okviru projekta “Naša Loka” bodo lahko izvedeni projektni predlogi v skupni vrednosti 275.000 EUR, pri čemer so sredstva razporejena enakomerno po krajevnih skupnostih. To pomeni, da je v vsaki krajevni skupnosti na voljo 25.000 EUR.

Vabljeni k sodelovanju in realizaciji vaših idej, od ideje pa vse do izvedbe.

Skip to content