Spoštovani,

dela v zadnjih dveh tednih v vasi potekajo nadvse odlično, uredilo se je tudi dodatne odtoke in posaniralo nekaj dodatnih stvari pod traso ceste. Izvajalec je pridno skrbel, da je bila cesta stalno prevozna vsaj z ene strani vasi. Prehajamo v zadnjo fazo sanacije, zato

vas tokrat obveščamo, da bo ta petek, 19.08.2022 in v ponedeljek, 22.08.2022 med 7. in 15. uro POPOLNA ZAPORA ceste v vasi (ZA VES PROMET), zaradi asfaltacije odseka med hišno številko Zminec 13 in Zminec 35, ter dovozom na most.

Lepo vas prosimo, da svoje poti načrtujete izven omenjenih časovnic, hkrati pa vas res lepo prosimo, da morebitne dostave, ki bi vam bile dostavljene s tovornjaki v petek ali ponedeljek, prestavite na torek.

Najlepša hvala lepa za potrpežljivost in razumevanje.

Krajevna skupnost Zminec

Skip to content