Spoštovani, na povezavi spodaj najdete vse dosedanje objave in informacije, pripenjamo pa tudi današnje sporočilo za javnost:

Koronavirus_ponedeljek_sporočilo za javnosti 16.03.2020

Arhiv:

https://www.skofjaloka.si/objava/249950

Prosimo vas, da upoštevate vsa priporočila, da bo omejitev širjenja virusa kar najbolj uspešna.

Sledite nam na spletni strani in FB profilu, kjer vsakodnevno delimo informacije, ki nam jih posredujejo.

Hvala lepa.

Krajevna skupnost Zminec

 

Osebna prošnja:

Lepo prosim vse krajanke in krajane Krajevne skupnosti Zminec h kar največji medsosedski pomoči, če in ko bo ta potrebna. Lepo vas prosim tudi, da mi oziroma nam javite posameznike in posameznice, ki bi morda potrebovali pomoč. Kakršnokoli. Občina Škofja Loka je poskrbela za akcijsko skupino, ki bo priskočila na pomoč vsem, ki bodo pomoči potrebni. A če ne vemo, kdo ti ljudje so, jim le težko pomagamo. Skratka, v teh nenavadnih časih vas vse lepo prosim, da resnično stopimo skupaj. Komunicirajmo. Upoštevajmo navodila in ukrepe. Ukrepajmo skladno z navodili in ukrepi. Pomagajmo drug drugemu. Skladno z navodili in priporočili. Zdaj, takoj.

Telefonska številka, dosegljiva 24 ur: 040 836 818

e-mail: KrajevnaSkupnostZminec@gmail.com

Hvala lepa Zminec. Ostani zdrav.

Livk Stanko ml.

Skip to content