Že nekoliko prej, kot je bilo napovedano sledi obnova cestnega odseka:

JP 901571 Zminec – Sopotnica – Rupar: odsek objekta ”Projekt Človek” – Travniki Cveto

Popolna zapora bo vzpostavljena že od srede, 17. julija do vključno sobote, 3. avgusta 2024, v času med 7. in 17. uro.

Tudi v tem terminu, med 7. in 17. uro na navedeni trasi obvoz ni možen. Za vozila na interventni vožnji se bo gradbena mehanizacija umaknila.

Od srede, 17. julija 2024 dalje je dostop do TERAPEVTSKE SKUPNOSTI že mogoč tudi iz smeri regionalne ceste.

Ker načrtovana gradbena dela zahtevajo nujno popolno zaporo vozišča, prebivalce in ostale uporabnike ceste naprošamo za strpnost in razumevanje.

V kolikor vremenske razmere ne bodo dopuščale gradbenih del, se termin gradnje avtomatsko zamakne za število deževnih dni.

Prosimo, da spremljate obvestila.

Zahvaljujemo se vam za razumevanje.