Spoštovani,

predvidoma jutri, 3. novembra 2022 se pričnejo dela še na drugem odseku v dolini Sopotnice. Prvi odsek pri uvozu z državne ceste v dolino je že v delu, dela na drugem – mimo Projekta Človek pa se prično jutri.

V nadaljevanju se bodo zamenjale tudi lesene ograje na mostovih.

Izvajalec se bo trudil zagotavljati prevoznost, tudi s širitvijo bankin, ki bodo po opravljenih delih vrnjene v prvotno stanje, v izogib slabi volji pa priporočamo, da svoje poti v naslednjih dneh planirate izven navedenih dnevnih časovnic ali z obvozom po vojaški cesti.

Prosimo za razumevanje in strpnost med potekom del. Hvala lepa.

Dodatno: obveščamo vas o podaljšanju popolne zapore ceste do 15.11.2022, v času med 7. in 17.30 uro. Razlog za podaljšanje so slabše vremenske razmere in dodatna dela.

DOLGOTRAJNA DELNA ZAPORA CESTE ZMINEC – SOPOTNICA

Skip to content