V času med 16.9.2021 do 9.11.2021 se bo izvajala sanacija mostu v Bodovljah. Danes že potekajo pripravljalna dela. V navedenem obdobju bo popolnoma zaprt most in podhod/podvoz pod obvoznico.
Obhod za pešce in šolarje bo speljan preko servisnega hodnika na obvoznici na novo kolesarsko stezo proti avtobusni postaji Zminec – Bodovlje na stari regionalni cesti. Obhod zaradi stopnic ni primeren za kolesarje in vozičke.
Šolski avtobus bo tako od jutri, 16.09.2021 pa do 9.11.2021 ob 7:50 uri otroke pobiral na postajališču v vasi Bodovlje, kamor jih bo tudi dostavljal ob 12:25, 13:05 in 14:00 uri.
Otroci, ki morajo na preduro, in se vozijo z rednimi linijami, bodo morali uporabljati obhod preko obvoznice na avtobusno postajališče “Zminec – Bodovlje” na stari regionalni cesti.
Nepotrebno zadrževanje na servisnem hodniku obvoznice je nezaželeno.
Prosimo in se zahvaljujemo za razumevanje.